O nás

Váš oblíbený E-Shop s CBD

Jsme společnost, která s mateřskou společnosti testuje, vyvíjí  a vyrábí prvotřídní české konopné produkty . V prostředí příslušných povolení, např. OPL MZ jsou uplatňovány standardy ISO 17025:2005, ISO 9001:2016 a GMP Pharmacopeia.

Výsledkem synergie dlouhodobé odbornosti, technologické kvality a certifikace jsou účinné produkty nejvyšší kvality RAW, což v překladu rozumějme surový, přírodní. Prakticky to znamená přenesení maxima účinných látek z konopí do kapek, mastí a jiných formulací, s maximální péči všechny látky při všech krocích výroby zachovat. Tyto produkty tak obsahují plné spektrum kanabinoidů, terpenů, terpenoidů a flavonoidů. Navíc, jsou vyčištěné od škodlivých látek které se do konopí dostávají ze znečištěného prostředí.

Čísla výrobce produktů!

1 +
Certifikovaných produktů
1 let
Na trhu
+
Spokojených zákazníků
5/5
S Cannmedi jsem se seznámila poprvé na festivalu Evolution, protože jsem také vystavovala, byl to pro mě hodně fyzický i psychický náročné. Holky mi doporučily energy drink, abych se nabudila a zároveň uklidnila od stresu. Měla jsem již 3 kávy, měla jsem strach ať nejsem “překofeinovaná”, ale musím říct, že mi to opravdu pomohlo! Hned další den jsem si koupila energy drink a do konce i kapky. Protože jsem často pod stresem a údalostmi se nechám snadno pohltit, CBD mi pomahá uklidnit a zbavit úzkostí.
Věra, 26 let

Certifikované produkty

Naše produkty jsou vyráběny a testovány v certifikovaných laboratořích.

Zboží nejvyšší kvality!